مجموعه پوشاک مقدس

برند مقدس را بیشتر بشناسید!

موسس استاد محمدحسین مقدس در سال 1332 در اصفهان به دنیا آمد و از سال 1328 فعالیت خود را نزد اساتید پیشکسوتی چون فتح‌اله خان داربین (صبا)، استاد درگاهی، استاد یزدی و استاد نراقی شروع نمود و موفق به دریافت درجه پرفسوری طراحی، برش و مدلسازی از آلتامدا ایتالیا گردید.

با این تلاش‌ها و در طول این دوران برنده ده‌ها لوح تقدیر و تندیس بین‌المللی برای کیفیت و طراحی و افتخارات دیگر، همچنین درخشش در نمایشگاه‌های آلمان، اسپانیا، ایتالیا و… و همچنین جشنواره‌های داخلی که از جمله آن‌ها می‌توان به رتبه یک طراحی لباس مردانه در جشنواره بین‌المللی فجر اشاره کرد.

این شرکت هم‌اکنون عنوان برند برتر پوشاک مردانه در سطح کشور را دارا می‌باشد و رسیدن با این مهم با همراهی شما عزیزان شایسته تجلیل و قدردانی می‌باشد.

و امروز تیم برند مقدس با مدیریت استاد محمدحسین مقدس مشتمل بر سید محمدرضا مقدس، سید مهدی مقدس و زینب السادات مقدس(بانوان مقدس) با آخرین متدهای روز دنیا بسیار حرفه‌ای و مجهز به ماشین‌آلات پیشرفته، سعی در ارائه برترین تولیدات با خلاقیت مدرن و حفظ اصالت هنر دست استاد و همگامی با برترین برندهای پوشاک جهان را دارد. شایان ذکر است حتی نظر سرمایه‌گذاران خارجی نیز به این مجموعه جلب و هم‌اکنون جهت توسعه کاری با متخصصان این فن درحال مذاکره و هم‌فکری برای رسیدن به قله برتر در این صنعت می‌باشد.

مجموعه فروشگاه‌های مقدس (با مدیریت سید مهدی مقدس) هم‌اکنون دارای پنج شعبه که شامل سه شعبه مردانه، دو شعبه زنانه و همچنین پخش عمده در سراسر کشور می‌باشد، و در این راه با همراهی مشتریانی وفادار و ماندنی و کیفیتی بی‌نظیر قدم به پیش می‌رود.

امید است چنان که در ابتدا این مجموعه با هدف خدمت‌رسانی و ارتقای سطح کیفی پوشاک کشور عزیزمان دایر شده و با وجود همه مشکلات و سختی‌ها، ارزش‌های خود را با بالاترین درجه حفظ نموده همچنان در این مسیر گام برداشته و در نهایت موجب سربلندی و سرافرازی کشور عزیزمان ایران باشیم.

مجموعه مقدس با این رویکرد که نه در پی تبلیغات غیرواقعی و نه قیمت‌های بی‌دلیل هستیم با کیفیت و عمل در پی شعار همیشگی خود یعنی: “آنچه برازنده شماست…” همچنان مصمم و موفق‌تر از قبل در تلاش است به راه خود ادامه دهد.